Zoeken

Graveren van aangeleverde voorwerpen

Wil je zelf voorwerpen aanleveren om te laten graveren? Dat kan bij Gravure85. Je kunt bijvoorbeeld een logo, een schaalverdeling, een naam, een afbeelding of de datum van een jubileum laten graveren. Ook kan je RVS graveren.

Een paar voorbeelden van onze gravures op aangeleverde voorwerpen:

Zijn er ook voorwerpen die jullie niet graveren?

Jazeker. Onze graveermachines kennen technische beperkingen qua formaat, materiaal en tekening. Verder graveren we geen unieke stukken met een grote (emotionele) waarde. Dergelijke voorwerpen kun je beter met de hand laten graveren.

Ik denk erover om eigen voorwerpen te laten graveren, wat moet ik dan doen?

Het handigst is als je contact met ons opneemt. Dan hebben we een paar gegevens nodig, bijvoorbeeld:

Vooraf maken we altijd een testgravure, daarvoor hebben we een extra exemplaar van je voorwerp nodig. Verder is het handig om te weten dat het risico bij jullie blijft liggen. We werken altijd zorgvuldig, maar er kan toch wat misgaan.

close up van een rvs buis voorzien van een lasergravure
RVS - lasergraveren voor Yakiniku
Lasergravure van de naam van een bedrijf op metalen buizen
RVS - Lasergraveren van buizen

Wil je meer weten over het graveren van aangeleverde voorwerpen?

Neem dan vrijblijvend contact op. Dan bekijken we samen wat er mogelijk is.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 264 recensies
Kurt T.
1 jaar ago
Zeer mooi resultaat !! Verwachtingen meer dan ingelost ! Dank daarvoor
Reactie van de eigenaar:Bedankt Kurt, voor dit soort reacties doen wij het met zijn allen
Groeten
Ernst
Leny W.
1 jaar ago
Wat een fijn contact met de medewerkers van Gravure85. Zij dachten mee en kwamen met tips en mogelijkheden om een mooi herdenkingsplaatje te graveren en namen ons mee in het maak proces. Het maken en verzenden ging vlot zodat we het plaatje op tijd in handen kregen. Compliment voor Gravure 85
Reactie van de eigenaar:Jij ook bedankt Leny, bij een order van een industrie is levertijd vaak heel belangrijk, maar juist ook bij herdenkingsplaatjes luistert het ook nauw. Vaak wil men het op een bepaalde datum onthullen en dan is het voor ons een uitdaging om alles op tijd klaar te krijgen. Fijn dat het plaatje bij jullie op tijd is aangekomen.
Groeten
Ernst
Piet A.
2 maanden ago
Met Gravure 85 hebben we , voor de tweede keer, zeer positieve ervaringen. Snelle reactie op bestelling, nette voorvertoning hoe het er uit ziet en prima aflevering in de juiste verpakking. echt prima.
De laatste blogs
Een QR-code graveren op een industrieel plaatje voor de installatie bouw.

Gegraveerde QR-codes als antwoord op toenemende fraude

Ontdek waarom gegraveerde QR-codes een veiligere en duurzamere oplossing zijn dan stickers. Door het graveren blijft de code permanent leesbaar en beter bestand tegen slijtage en weersinvloeden. Daarnaast bespreken we welke materialen en graveertechnieken het meest geschikt zijn, zodat je een weloverwogen keuze kunt maken.

Lees meer >
Relatiegeschenk. Een RVS kurkentrekker met de laser graveren

Relatiegeschenken graveren

Maak je relatiegeschenken uniek door je bedrijfslogo of een speciale tekst te laten graveren. Van rvs-kurkentrekken tot houten snijplanken, bij Gravure85 krijg je snel en deskundig graveerwerk met gepersonaliseerde opties, inclusief stickers op de verpakking voor makkelijke verspreiding. 100% klanttevredenheid gegarandeerd. Neem contact met ons op voor ideeën op maat.

Lees meer >