Zoeken

Gravure85 sponsort hoogstamboomgaard De Bongerd

Fruitbomen snoeien, gras maaien, vruchten uitdunnen, appels en peren plukken, sap maken.

Met deze werkzaamheden zorgt Vereniging de Bongerd zorgt ervoor dat de hoogstamboomgaard bij de Wiel in Schoonrewoerd behouden blijft. Hier groeien 13 oude appelrassen met prachtige namen als de Notaris, Brabantse Bellefleur en Early Victoria, en 12 perenrassen, waaronder de Beurré Alexander Lucas, Brederode en Clapp’s Favourite.. Met de bijdrage van Gravure’85 worden een aantal nieuwe bomen en een goede ladder aangeschaft.

Koffie drinken in de pauze.

Bij Gravure’85 doen we ons best om zo milieuvriendelijk mogelijk te produceren. We zijn lid van Blauwzaam en steunen elk jaar een goed doel rond het thema Natuur. In 2016 is dat vereniging de Bongerd, die in onze regio een hoogstamboomgaard onderhoudt.

Blije klanten
Uitstekend
Gebaseerd op 263 recensies
Guillaume S.
Een zeer goede en snelle service en zeer hoge kwaliteit.
Top bedrijf !
Reactie van de eigenaar:Graag gedaan Guillaume, wij proberen altijd snel te leveren, ook naar onze Belgische klanten. In het verleden waren wij wel afhankelijk van de bezorging door de DHL-chauffeurs. Ging niet altijd lekker, maar tegenwoordig gaat dat ook een stuk beter. Ook dankzij hun heb jij de plaatjes snel in huis gekregen.
douwe B.
Reactie van de eigenaar:Bedankt Douwe, wij zijn jou graag van dienst.
Berti W.
Heel fijn, snel en deskundig contact.
Bestelling is zeer netjes en veilig opgestuurd.
Het zag er echt helemaal fantastisch uit.
Kwaliteit!
Reactie van de eigenaar:Berti bedankt voor jouw review, wij beloven 100% klanttevredenheid en het is altijd heel veel op te lezen dat het gelukt is. Groeten Ernst
De laatste blogs