Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Natuurlijk ben je apetrots op de producten die je maakt! En terecht, want je hebt er veel tijd, energie en vakmanschap in gestopt. Je wilt ook laten zien dat jij de maker bent en daarvoor gebruik je een merklabel. Zo kan iedereen zien wat jullie bedrijf heeft gemaakt, en dat is een goede manier om toekomstige klanten te trekken.

Merklabels kunnen heel verschillend zijn

Hoe verschillend merklabels ook zijn, ze hebben één ding gemeen:
ze geven een bepaalde uitstraling. Daarom is het belangrijk dat een merklabel past bij je bedrijf en product.

Door de jaren heen hebben wij heel veel verschillende merklabels gemaakt.
We kunnen met je meedenken over het materiaal en de techniek die het meest geschikt zijn voor jouw toepassing. Een merklabel op een ambachtelijk getimmerd tuinhuis heeft bijvoorbeeld meer te verduren dan een op een trendy bankstel. En natuurlijk zorgen we ook voor een passende uitstraling.

Wil je weten hoe merklabels jouw producten nog meer tot hun recht laten komen?
Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Hieronder vind je alvast wat inspiratie:

Merklabel of metalen plaatje van messing, door middel van frees en inlakken is het logo MANTREC erop gegraveerd
Merklabel, metalen plaatje, messing, frees en inlakken
metalen Merklabel van RVS, laser gravure voor de Gevelbankshop, Gebr. Lommerts door Gravure85
Merklabel, metalen plaatje, RVS, laser gravure, Gevelbankshop, Gebr. Lommerts
Aluminium plaatje door middel van frees en inlakken is de tekst: Hier bloeit de natuur, erop gezet.
Merklabel, metalen plaatje, aluminium, frees inlakken, Hier bloeit de natuur
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 290 recensies
Maike De M.
5 maanden geleden
Gravure85 maakte voor ons een plaatje voor een herdenkingsbank. De communicatie verliep heel vlot, we kregen snel antwoord op onze vragen, mochten aanpassingen doorgeven en er werd mee nagedacht om het plaatje helemaal naar onze smaak te maken. Levering ging ook heel vlot. Dankjewel!
Reactie van de eigenaar:Graag gedaan Maike, wij werken veel voor industrie en bedrijfsleven maar onze medewerkers vinden dit soort opdrachten met een vaak emotionele lading mooi werk. Groeten Ernst
Hittjo de W.
8 maanden geleden
Gedenkplaatje voor een grafsteen laten maken. Zeer tevreden over de voorafgaande communicatie, en ook over het resultaat!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Hittjo voor jouw review. Juist bij het maken van gedenkplaten is communicatie doorslaggevend. Het ligt vaak zo gevoelig, dat veel mensen het heel moeilijk vinden om een gedenkplaat te ontwerpen en te bestellen voor een geliefde die is overleden. Je krijgt er ook nooit (als het goed is) ervaring in. Je zult het misschien maar 1 of 2 keer in je leven doen. Het is altijd fijn als wij mensen in dit proces kunnen helpen en als achteraf de klant dan tevreden is, daar doen wij het voor.
Luc S.
1 jaar geleden
Zeer mooi naambord met prima afwerking. Op tijd geleverd zoals afgesproken. Zeer goede communicatie tijdens aanvraag opmaak offerte en verdere afhandeling van de bestelling.
Reactie van de eigenaar:Fijn dat jij tevreden bent Luc, daar doen wij het voor. Het vraagt soms wat heen en weer mailen en uitleggen waarom iets wel of niet kan, maar als wij dan zo'n reactie krijgen, dan zijn wij ook blij en tevreden.
De laatste blogs