Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Gravure85 sponsort voor het 2e jaar Mare Mundi, een vereniging die de Middellandse zee wil beschermen voor toekomstige generaties. Tijdens een duikvakantie op het Griekse eiland Kreta hoorden Monica Verbaarschot en Ernst Hendriks, eigenaren van Gravure85, van dit initiatief.

Bij duikschool Dive2gether op Kreta doet Mare Mundi onderzoek en geeft voorlichting. Van het sponsorgeld zijn dit jaar boeken gekocht voor het onderwijsprogramma.

“Op vakantie genieten we van de Middellandse zee. We dragen dan ook graag ons steentje bij aan het instandhouden van de prachtige onderwaternatuur,” vertelt Monica. “We hebben veel gezien en veel geleerd op Kreta. Wist je bijvoorbeeld dat 73 % van de zuurstof op aarde afkomstig is van zeeorganismen? Zeegras wordt wel hidden forest of the Mediterranean Sea genoemd. Iedereen weet hoe belangrijk het tropische regenwoud is, maar het belang van zeegras voor onze zuurstofvoorziening is vrij onbekend.”

Meer weten over duiken bij Dive2gether?

Gravure85 heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan.
“We zijn lid van Blauwzaam en steunen elk jaar een goed doel rond het thema Natuur”, aldus Monica.

Boeken voor onderwijs
duiken in kreta - Dive2gether - sponsoring Gravure85
Onderzoek naar de groei van een zeegrasveld op Kreta
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 290 recensies
douwe B.
1 jaar geleden
Reactie van de eigenaar:Bedankt Douwe, wij zijn jou graag van dienst.
ilse K.
5 maanden geleden
Prettig contact gehad, snelle en correcte levering. De Zechsal gegraveerde aluminium plaatjes voor op onze luxe houten voetenbaden zien er weer geweldig uit dankzij jullie! Ga zo door!
Reactie van de eigenaar:Dat gaan wij zeker proberen Ilse, wij maken deze Zechsal merklabels graag voor jullie, het is een heel mooi ontwerp. Groeten Ernst
Marja P.
1 jaar geleden
Regelmatig en snel contact en perfect uitgevoerde opdracht!
Reactie van de eigenaar:Fijn omdat te lezen Marja, de tevredenheid van de klant, is voor onze medewerkers altijd een stimulans om hun beste beentje voor te zetten.
De laatste blogs