5.0Gebaseerd op290 Google reviews
Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Gravure85 sponsort voor het 2e jaar Mare Mundi, een vereniging die de Middellandse zee wil beschermen voor toekomstige generaties. Tijdens een duikvakantie op het Griekse eiland Kreta hoorden Monica Verbaarschot en Ernst Hendriks, eigenaren van Gravure85, van dit initiatief.

Bij duikschool Dive2gether op Kreta doet Mare Mundi onderzoek en geeft voorlichting. Van het sponsorgeld zijn dit jaar boeken gekocht voor het onderwijsprogramma.

ā€œOp vakantie genieten we van de Middellandse zee. We dragen dan ook graag ons steentje bij aan het instandhouden van de prachtige onderwaternatuur,ā€ vertelt Monica. ā€œWe hebben veel gezien en veel geleerd op Kreta. Wist je bijvoorbeeld dat 73 % van de zuurstof op aarde afkomstig is van zeeorganismen? Zeegras wordt wel hidden forest of the Mediterranean Sea genoemd. Iedereen weet hoe belangrijk het tropische regenwoud is, maar het belang van zeegras voor onze zuurstofvoorziening is vrij onbekend.ā€

Meer weten over duiken bij Dive2gether?

Gravure85 heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan.
ā€œWe zijn lid van Blauwzaam en steunen elk jaar een goed doel rond het thema Natuurā€, aldus Monica.

Boeken voor onderwijs
duiken in kreta - Dive2gether - sponsoring Gravure85
Onderzoek naar de groei van een zeegrasveld op Kreta
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 290 recensies
Luc S.
1 jaar geleden
Zeer mooi naambord met prima afwerking. Op tijd geleverd zoals afgesproken. Zeer goede communicatie tijdens aanvraag opmaak offerte en verdere afhandeling van de bestelling.
Reactie van de eigenaar:Fijn dat jij tevreden bent Luc, daar doen wij het voor. Het vraagt soms wat heen en weer mailen en uitleggen waarom iets wel of niet kan, maar als wij dan zo'n reactie krijgen, dan zijn wij ook blij en tevreden.
Maike De M.
5 maanden geleden
Gravure85 maakte voor ons een plaatje voor een herdenkingsbank. De communicatie verliep heel vlot, we kregen snel antwoord op onze vragen, mochten aanpassingen doorgeven en er werd mee nagedacht om het plaatje helemaal naar onze smaak te maken. Levering ging ook heel vlot. Dankjewel!
Reactie van de eigenaar:Graag gedaan Maike, wij werken veel voor industrie en bedrijfsleven maar onze medewerkers vinden dit soort opdrachten met een vaak emotionele lading mooi werk. Groeten Ernst
Hittjo de W.
8 maanden geleden
Gedenkplaatje voor een grafsteen laten maken. Zeer tevreden over de voorafgaande communicatie, en ook over het resultaat!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Hittjo voor jouw review. Juist bij het maken van gedenkplaten is communicatie doorslaggevend. Het ligt vaak zo gevoelig, dat veel mensen het heel moeilijk vinden om een gedenkplaat te ontwerpen en te bestellen voor een geliefde die is overleden. Je krijgt er ook nooit (als het goed is) ervaring in. Je zult het misschien maar 1 of 2 keer in je leven doen. Het is altijd fijn als wij mensen in dit proces kunnen helpen en als achteraf de klant dan tevreden is, daar doen wij het voor.
De laatste blogs