Zoeken

Hoe lang blijft de verf in gravures goed?

Veel graveerwerk dat we maken, wordt ingekleurd. Dan graveren we met de frees, en lakken vervolgens de gravure in. Gravures zelf zijn heel duurzaam, maar hoe zit dat met de verf?

We kunnen je geruststellen. Gravolaque, de verf die wij gebruiken, is speciaal gemaakt voor gravures. Het is een industriële lak die alle testen met glans doorstaat. We garanderen dat onze ingelakte bedrijfsnaamborden of jubileumborden jarenlang goed blijven onder alle weersomstandigheden.

Tenminste, als je de plaat schoonmaakt met water en groene zeep of een mild schoonmaakmiddel, maar niet met een hogedrukspuit of met thinner .

Typeplaat - RVS
Typeplaat: RVS – Bedrijfsnaam, frees graveren en inlakken – teksten, laser graveren
plaquette laten maken
Plaquette: RVS – Frees graveren en inlakken – foto laser graveren

Wat zijn de voordelen van Gravolaque?

Gravolaque hecht prima op metalen en kunststoffen, en zelfs op hout – als we het voorbewerken met een primer. De hechting blijft goed bij temperatuurschommelingen tussen -18 en + 50 graden. Je kunt je ingelakte naambord dus zomer en winter buiten laten hangen.

Gravolaque is verkrijgbaar in de meest gevraagde RAL-kleuren. Wil je een andere kleur, dan mengen we tot we de gewenste kleur zo goed mogelijk benaderen. Daar doen we ons uiterste best voor, zeker bij logo’s.

Bedenk wel dat drukwerkinkt op papier altijd een andere uitstraling heeft dan glanzende graveerverf op RVS of messing. Dat is trouwens geen reden om te gaan twijfelen. We hebben al meer dan honderdduizend borden gemaakt, dus we zorgen ook dat jouw logo goed uit de verf komt!

Meer weten?

Heb je nog vragen over het inlakken van gravures?
Neem dan vrijblijvend contact op met ons op.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 276 recensies
Peter H.
2 maanden ago
Wij wilden een mooie tekst op het weerstation van onze nieuwe boot. Ernst heeft goed meegedacht en wij zijn heel blij met het eindresultaat. Hier wordt je gewoon nog als vanouds geholpen. Een aanrader dus.
Reactie van de eigenaar:Bedankt Peter voor deze lovende woorden, wij kunnen je alleen maar een behouden vaart toewensen
Martine G.
5 maanden ago
Vandaag gedenkplaat binnen gekregen, het is prachtig geworden. Superfijn contact gehad vooraf, en Ernst heeft echt fijn meegedacht voor de uitvoering . Top!!!!
Reactie van de eigenaar:Ik wordt er bijna verlegen van Martine, van jouw lovende woorden. Fijn dat jij tevreden bent. Een gedenkplaat luistert zo nauw. De plaat moet zo goed aansluiten bij de wensen van de nabestaanden, goed overleg en contact zijn dan heel belangrijk. Dat geldt aan onze kant, maar ook aan jouw kant.
Groeten
Ernst
Peter D.
1 jaar ago
Goede service. Erg mooi geworden!
Reactie van de eigenaar:Bedankt voor de foto Peter, het is een hele bijzondere plaat geworden. Zo'n logo/wapen maken wij niet elke dag. Vooral de keuze voor messing voor dit ontwerp is heel goed geweest. Op RVS of aluminium zou het resultaat toch minder zijn geworden.
De laatste blogs

Hoe bestel je maatwerk resopal plaatjes en wat moet je aanleveren?

Maatwerk resopal plaatjes laten maken begint met de juiste input: maatvoering (incl. gaten), kleurcombinatie en een goed ontwerpbestand. In dit artikel krijg je een kopieerbare checklist voor ordergegevens, advies over bevestiging (tape, schroeven, popnagels, tyraps) en duidelijke resopal plaatjes ontwerp specificaties. Je leest welke bestandsformaten het beste werken (AI/EPS/PDF/SVG/DXF), welke minimale letterhoogtes haalbaar zijn (±2,2 mm frees, ±1 mm laser) en hoe je fouten in montage en leesbaarheid voorkomt. Zo lever je in één keer goed aan en kan de productie direct door.

Lees meer >

Kunnen kunststof datacommunicatiestrips worden voorzien van een logo of symbool?

Wil je kunststof datacommunicatiestrips voorzien van een logo of symbool voor patchpanelen, kasten of werkplekken? In dit artikel vergelijk je lasergraveren, freesgraveren, bedrukken en labelen op slijtvastheid, contrast, kleur en oplage. Je krijgt ook praktische aanlevertips (liefst vector) en leert waarom minimale details (zoals 2,2 mm bij freesgravure) het verschil maken. Zo kies je een markering die lang leesbaar blijft—en ontdek je welke techniek het beste past bij jouw toepassing.

Lees meer >