Zoeken

Graveerwerk wel of niet inlakken?

Laat je een naambord of monument maken, dan wil je natuurlijk dat het er precies zo uit ziet als je hebt bedacht. Daarom is het handig om van te voren te bedenken of je de gravure wel of niet ingelakt wilt hebben. Wat zijn de verschillen?

Wel ingelakt

Kies je voor een ingelakte gravure, dan worden de gegraveerde lijnen gevuld met verf in een kleur naar keuze. Daardoor krijg je een groter contrast met de plaat zelf. We kunnen inlakken in elke RAL-kleur, en ook verschillende kleuren combineren.

Inlakken wordt vaak gebruikt bij naamborden voor bedrijven en typeplaten waar een gekleurd logo op komt.

 

 

Niet ingelakt en freesbanen

Wordt een gravure niet ingelakt, dan blijf je de kleur van het oorspronkelijke materiaal zien. Het contrast van de tekst of afbeelding met het naambord of monument is dan minder groot dan bij inlakken. Daardoor ziet het er chique uit.

Je moet je wel realiseren dat je zonder inlakken altijd de freesbanen blijft zien. Die ontstaan doordat de frees tijdens het graveren heen en weer door het materiaal gaat. De één vindt dat juist mooi, een ander juist niet.

Niet inlakken doen we vaak bij een naambord omdat mensen het heel mooi vinden. En als je een bord eerst niet inlakt kunnen we het later altijd nog inlakken.

 

 

Voorbeelden

Op de foto’s zie je een paar voorbeelden niet-ingelakte borden met freesbanen en van ingelakte borden. We hopen dat je hiermee een goede keuze kunt maken.

 

Blije klanten
Uitstekend
Gebaseerd op 258 recensies
Arjan E.
Wat een ontzettend goede service. Ik kan iedereen Gravure85 van harte aanbevelen. De belofte van snelle levering is dubbel en dwars waargemaakt. Het concept was binnen een dag gemaakt en een dag later was de levering binnen. Ze zijn goed benaderbaar via telefoon en email.
Reactie van de eigenaar:Dank je wel Arjan, ja ik denk dat communicatie van essentieel belang is om tot een goed resultaat te komen en de klant tevreden te maken. Wij hebben gelukkig medewerkers die er trots op zijn als zij de wensen van de klant kunnen vertalen naar een mooie gravure. Dat geeft heel veel voldoening aan onze mensen. Groeten Ernst
Sonja Z.
Hele fijne snelle communicatie en handelingen. Wij hadden met spoed een 100-tal schildjes nodig, de algehele communicatie was snel, overleg prima, 2 dagen later ontvangen. Schildjes zien er super uit !!
Reactie van de eigenaar:Jij nog bedankt voor de opdracht Sonja, een dergelijke snelle levering kan alleen als de klant ook zelf flexibel is in zijn of haar wensen. Wij doen wat wij kunnen en in overleg komen wij er vaak wel uit. Bedankt voor jouw review.
Romy S.
Binnen extreem korte tijd hebben ze onze bestelling perfect geleverd. Ernst dacht actief mee over de gravure en de technische haalbaarheid, wat we enorm hebben gewaardeerd. Snelle communicatie, professioneel resultaat – absoluut een aanrader!
Reactie van de eigenaar:Het was wel even spannend of het allemaal op tijd zou lukken maar dan zetten de mensen een beetje extra spoed achter het werk, maar wel met behoud van kwaliteit. Bedankt voor de opdracht, het vertrouwen en jouw review
De laatste blogs
Relatiegeschenk. Een RVS kurkentrekker met de laser graveren

Relatiegeschenken graveren

Maak je relatiegeschenken uniek door je bedrijfslogo of een speciale tekst te laten graveren. Van rvs-kurkentrekken tot houten snijplanken, bij Gravure85 krijg je snel en deskundig graveerwerk met gepersonaliseerde opties, inclusief stickers op de verpakking voor makkelijke verspreiding. 100% klanttevredenheid gegarandeerd. Neem contact met ons op voor ideeën op maat.

Lees meer >