Zoeken

Mooi inlakken, meer dan alleen maar verf over een plaat strijken!

Graveren met een frees wordt pas echt mooi na het inlakken. Dat kun je snel doen door verf over de hele plaat te strijken en daarna de plaat schoon te maken. Bij deze techniek raakt het verfoppervlak beschadigd, waardoor het dof wordt.  Om deze reden gebruiken wij voor inlakken een inlakapparaat. Daarbij wordt de verf druppel voor druppel in de gravure gebracht. Op deze manier is schoonmaken (bijna) niet nodig en de verf behoudt haar glans.

Omdat we heel mooi inlakken, besteden sommige collega’s hun inlegwerk bij ons uit. Daar zijn we trots op. We kunnen trouwens inlakken in veel verschillende kleuren, bijvoorbeeld die van je logo bijvoorbeeld voor je bedrijfsnaambord.

Waarschuwingsbord voorzien van picotgrammen aangebracht in gravoglas aangebracht door middel van laser en daarna ingelakt
ingelakt Gravoglas toegangsbord
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 278 recensies
Gregorio P.
1 jaar geleden
Ik ben heel tevreden over de service, het meedenken, de prijs en de snelle levering van de bijzondere bestelling die ik deed: een gedenk plaquette die ik tijdens mijn bezoek aan Kenia zal overhandigen aan mijn verre bloedverwanten tijdens een zoektocht naar mijn roots. De plaquette was precies wat ik voor ogen had, ik ben er enorm blij mee.
Reactie van de eigenaar:Graag gedaan Gregorio, jij maakt een bijzondere zoektocht naar jouw Roots en het is fijn dat wij jou van dienst konden zijn. Ik hoop dat jouw familie in Kenia jouw gebaar hebben kunnen waarderen. Graag gedaan
Luc S.
7 maanden geleden
Zeer mooi naambord met prima afwerking. Op tijd geleverd zoals afgesproken. Zeer goede communicatie tijdens aanvraag opmaak offerte en verdere afhandeling van de bestelling.
Reactie van de eigenaar:Fijn dat jij tevreden bent Luc, daar doen wij het voor. Het vraagt soms wat heen en weer mailen en uitleggen waarom iets wel of niet kan, maar als wij dan zo'n reactie krijgen, dan zijn wij ook blij en tevreden.
Jorine K.
3 uur geleden
Ik had zelf een ontwerp gemaakt voor de 50ste verjaardag van mijn broer: een prachtig ontwerp dat ik op RVS wilde laten graveren. Ik heb verschillende websites benaderd, maar geen van allen kon op RVS graveren, totdat ik bij Gravure 85 terechtkwam. Ik werd supersnel geholpen en binnen een paar dagen had ik het ontwerp in huis. Mijn broer was sprakeloos. Heel erg mooi gegraveerd. Echt een dikke aanrader: Gravure 85. Edwin en collega’s, bedankt! Ik ben er heel blij mee.
De laatste blogs

Kunnen gegraveerde kunststof informatieborden worden gebruikt in vochtige ruimtes?

Kun je gegraveerde kunststof informatieborden veilig gebruiken in vochtige ruimtes zoals sanitair, kleedkamers of technische ruimtes? In dit artikel lees je welke kunststoffen het best presteren bij condens en spatwater (zoals HPL/Resopal, PVC en polycarbonaat), hoe je de leesbaarheid van gravure en pictogrammen behoudt met contrast en matte afwerking, en welke montage (RVS schroeven, afstandhouders, kit) het langst meegaat. Ook krijg je praktische onderhoudstips om dofheid, kalk en loslatende bevestiging te voorkomen—zodat je bewegwijzering netjes blijft, zelfs bij intensief schoonmaken.

Lees meer >

Waarom zijn gegraveerde kunststof strips duurzamer dan geprinte labels in datacenters?

In datacenters is betrouwbare identificatie cruciaal. Gegraveerde kunststof strips zijn vaak duurzamer dan geprinte labels omdat de markering in het materiaal zit en minder last heeft van warmte, luchtstromen, schoonmaak en intensieve handling. In dit artikel lees je de verschillen, de risico’s van loslatende of vervagende labels en hoe je materiaal, dikte en bevestiging kiest voor duurzame kabelmarkering en datacenterlabeling. Benieuwd welke strip het beste past bij jullie racks en naming convention?

Lees meer >