Zoeken

Mooi inlakken, meer dan alleen maar verf over een plaat strijken!

Graveren met een frees wordt pas echt mooi na het inlakken. Dat kun je snel doen door verf over de hele plaat te strijken en daarna de plaat schoon te maken. Bij deze techniek raakt het verfoppervlak beschadigd, waardoor het dof wordt.  Om deze reden gebruiken wij voor inlakken een inlakapparaat. Daarbij wordt de verf druppel voor druppel in de gravure gebracht. Op deze manier is schoonmaken (bijna) niet nodig en de verf behoudt haar glans.

Omdat we heel mooi inlakken, besteden sommige collega’s hun inlegwerk bij ons uit. Daar zijn we trots op. We kunnen trouwens inlakken in veel verschillende kleuren, bijvoorbeeld die van je logo bijvoorbeeld voor je bedrijfsnaambord.

Waarschuwingsbord voorzien van picotgrammen aangebracht in gravoglas aangebracht door middel van laser en daarna ingelakt
ingelakt Gravoglas toegangsbord
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 282 recensies
Hittjo de W.
4 maanden geleden
Gedenkplaatje voor een grafsteen laten maken. Zeer tevreden over de voorafgaande communicatie, en ook over het resultaat!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Hittjo voor jouw review. Juist bij het maken van gedenkplaten is communicatie doorslaggevend. Het ligt vaak zo gevoelig, dat veel mensen het heel moeilijk vinden om een gedenkplaat te ontwerpen en te bestellen voor een geliefde die is overleden. Je krijgt er ook nooit (als het goed is) ervaring in. Je zult het misschien maar 1 of 2 keer in je leven doen. Het is altijd fijn als wij mensen in dit proces kunnen helpen en als achteraf de klant dan tevreden is, daar doen wij het voor.
Luc S.
8 maanden geleden
Zeer mooi naambord met prima afwerking. Op tijd geleverd zoals afgesproken. Zeer goede communicatie tijdens aanvraag opmaak offerte en verdere afhandeling van de bestelling.
Reactie van de eigenaar:Fijn dat jij tevreden bent Luc, daar doen wij het voor. Het vraagt soms wat heen en weer mailen en uitleggen waarom iets wel of niet kan, maar als wij dan zo'n reactie krijgen, dan zijn wij ook blij en tevreden.
Wil en L.
4 maanden geleden
Top samenwerking, snelle en duidelijke communicatie, prachtig product!
Reactie van de eigenaar:Corten staal is een prachtig materiaal en jullie logo leende zich heel goed voor het door en door snijden in Corten staal. Hopelijk hebben jullie er heel lang plezier van.
De laatste blogs

Hoe zorg je voor consistente codering van netwerkcomponenten in een groot datacenter?

In een groot datacenter leidt inconsistent labelen snel tot foutpatching, zoekwerk en trage changes. In dit artikel leer je hoe je één naamgevingsconventie opzet voor racks, patchpanelen, poorten en kabels, en hoe je die 1-op-1 koppelt aan DCIM/CMDB. Met best practices uit ANSI/TIA-606 en ISO/IEC 14763-2, plus processtappen voor templates, QA en legacy-migratie, maak je codering schaalbaar en vindbaar. Benieuwd welk schema in jouw omgeving het meest logisch is?

Lees meer >

Hoe worden glasvezelverdelers gelabeld in een professioneel datacenter?

Hoe zorg je dat elke glasvezelverbinding in het datacenter direct te herleiden is? In dit artikel lees je hoe je glasvezelverdelers labelt met een vaste hiërarchie (rack → ODF/patchpanel → tray → poort), welke labelstandaarden en naamconventies werken, en welke duurzame patchpanel labels en kabelmarkeringen leesbaar blijven. Je ontdekt ook hoe je MAC-fouten voorkomt door labeling en documentatie te koppelen. Klaar om je fiberkabelidentificatie structureel op orde te brengen?

Lees meer >