Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Mooi inlakken, meer dan alleen maar verf over een plaat strijken!

Graveren met een frees wordt pas echt mooi na het inlakken. Dat kun je snel doen door verf over de hele plaat te strijken en daarna de plaat schoon te maken. Bij deze techniek raakt het verfoppervlak beschadigd, waardoor het dof wordt.  Om deze reden gebruiken wij voor inlakken een inlakapparaat. Daarbij wordt de verf druppel voor druppel in de gravure gebracht. Op deze manier is schoonmaken (bijna) niet nodig en de verf behoudt haar glans.

Omdat we heel mooi inlakken, besteden sommige collega’s hun inlegwerk bij ons uit. Daar zijn we trots op. We kunnen trouwens inlakken in veel verschillende kleuren, bijvoorbeeld die van je logo bijvoorbeeld voor je bedrijfsnaambord.

Waarschuwingsbord voorzien van picotgrammen aangebracht in gravoglas aangebracht door middel van laser en daarna ingelakt
Verbodsbord van gravoglas met pictogrammen, lasergegraveerd en ingelakt
Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 289 recensies
margot P.
3 maanden geleden
Mijn ervaring met Gravure85 is heel prettig. Ik werd heel goed persoonlijk geadviseerd over wat ik wilde en de uitvoering mag er zijn. Het is zeker een aanrader. Na een jaar lang in zon, wind, zeelucht en zeezout ziet hij er nog steeds mooi uit
Reactie van de eigenaar:Bedankt Margot, voor jouw complimenten en het delen van de foto, dat vinden onze medewerkers altijd heel fijn om echt te zien waar iets dat zij gemaakt hebben komt te hangen.
Martin F.
1 jaar geleden
Een prachtige gedenkplaat gemaakt, ter nagedachtenis aan n verloren vriend. Topkwaliteit en erg mooi gedaan, dank ervoor
Reactie van de eigenaar:Bedankt voor jouw review Martin, fijn dat jij tevreden bent en de dames nog meer. Een gedenkteken is altijd heel persoonlijk. Soms kan iets wat de 1 heel mooi vindt door een ander helemaal niet mooi gevonden worden. Maar gelukkig waren de dames er blij mee. Groeten Ernst Hendriks
Miranda M.
2 maanden geleden
Zeer tevreden met mijn bestelling bij Gravure85. De kwaliteit van de plaquettes is uitstekend en de gravering is zeer nauwkeurig uitgevoerd. Ondanks het kleurverloop in ons logo is het resultaat prachtig geworden. Daarnaast was de levering snel en verliep de communicatie prettig en professioneel. Absoluut een aanrader!
De laatste blogs
RVS Frezen graveerbedrijf

Kan je zelf RVS graveren?

Kan je zelf RVS graveren? Dat kan, maar roestvrij staal is hard en laat weinig ruimte voor fouten. In dit artikel lees je welke technieken er zijn, zoals lasergravure en freesgraveren, wat je nodig hebt om zelf te graveren en welke risico’s je loopt: onvoldoende contrast, roestvorming en onleesbare tekst. Ook lees je wanneer professioneel RVS graveren de betere keuze is, bijvoorbeeld voor typeplaten, bedieningspanelen en veiligheidslabels.

Lees meer >