Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Gravure85 gebruikt stroom van eigen zonnepanelen 

De stroom die Gravure85 nodig heeft voor alle graveermachines is afkomstig van eigen zonnepanelen. Dit past bij ons beleid om zo milieuvriendelijk mogelijk te produceren.

Gravure85 is ook lid van Blauwzaam en steunt elk jaar een goed doel rond het thema Natuur.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 289 recensies
R W.
7 maanden geleden
Aantal opdrachten nu uitgezet voor het maken van gegraveerde codering plaatjes voor toepassen op diverse installaties. Bestellingen gaan erg goed, snel verzonden, goede kwaliteit. Samengevat erg tevreden over Gravure85!
Reactie van de eigenaar:Bedankt Remon, wij doen het graveren, jullie het monteren. Zo vullen wij elkaar goed aan.
Sanne B.
2 maanden geleden
Snelle en goede service!
Peter H.
7 maanden geleden
Wij wilden een mooie tekst op het weerstation van onze nieuwe boot. Ernst heeft goed meegedacht en wij zijn heel blij met het eindresultaat. Hier wordt je gewoon nog als vanouds geholpen. Een aanrader dus.
Reactie van de eigenaar:Bedankt Peter voor deze lovende woorden, wij kunnen je alleen maar een behouden vaart toewensen
De laatste blogs
RVS Frezen graveerbedrijf

Kan je zelf RVS graveren?

Kan je zelf RVS graveren? Dat kan, maar roestvrij staal is hard en laat weinig ruimte voor fouten. In dit artikel lees je welke technieken er zijn, zoals lasergravure en freesgraveren, wat je nodig hebt om zelf te graveren en welke risico’s je loopt: onvoldoende contrast, roestvorming en onleesbare tekst. Ook lees je wanneer professioneel RVS graveren de betere keuze is, bijvoorbeeld voor typeplaten, bedieningspanelen en veiligheidslabels.

Lees meer >