5.0Gebaseerd op290 Google reviews
Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Gravure85 gebruikt stroom van eigen zonnepanelen 

De stroom die Gravure85 nodig heeft voor alle graveermachines is afkomstig van eigen zonnepanelen. Dit past bij ons beleid om zo milieuvriendelijk mogelijk te produceren.

Gravure85 is ook lid van Blauwzaam en steunt elk jaar een goed doel rond het thema Natuur.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 290 recensies
Sanne B.
2 maanden geleden
Snelle en goede service!
Robertpack B.
4 maanden geleden
Voor ons 50-jarig jubileum waren we op zoek naar een bijzondere plaquette die de betekenis van dit moment op een mooie manier zou vastleggen. Dankzij Gravure85 is dat méér dan gelukt. Vanaf het eerste contact werd er actief met ons meegedacht. De communicatie verliep prettig, er werd snel geschakeld en geen vraag was te veel. Het eindresultaat is werkelijk prachtig geworden: een hoogwaardige, strak afgewerkte plaquette die perfect past bij de plek én de symbolische onthulling tijdens ons jubileum. Wij willen het hele team bedanken voor de uitstekende service, flexibiliteit, het vakmanschap en de persoonlijke betrokkenheid. We zijn ontzettend trots op het resultaat en kunnen Gravure85 van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar kwaliteit en een betrouwbare partner voor maatwerk. Nogmaals bedankt voor jullie bijdrage aan een voor ons onvergetelijk moment! ⭐⭐⭐⭐⭐
Reactie van de eigenaar:Dames en heren van Robert Pack, het was ons een waar genoegen om met jullie samen deze plaquette vorm te geven. Bedankt voor alle complimenten, wij worden er gewoon verlegen van. ☺
Luc S.
1 jaar geleden
Zeer mooi naambord met prima afwerking. Op tijd geleverd zoals afgesproken. Zeer goede communicatie tijdens aanvraag opmaak offerte en verdere afhandeling van de bestelling.
Reactie van de eigenaar:Fijn dat jij tevreden bent Luc, daar doen wij het voor. Het vraagt soms wat heen en weer mailen en uitleggen waarom iets wel of niet kan, maar als wij dan zo'n reactie krijgen, dan zijn wij ook blij en tevreden.
De laatste blogs