Zoeken
Geniet van je vakantie. Wij zijn gewoon geopend!

Gravure85 sponsort hoogstamboomgaard De Bongerd

Fruitbomen snoeien, gras maaien, vruchten uitdunnen, appels en peren plukken, sap maken.

Met deze werkzaamheden zorgt Vereniging de Bongerd zorgt ervoor dat de hoogstamboomgaard bij de Wiel in Schoonrewoerd behouden blijft. Hier groeien 13 oude appelrassen met prachtige namen als de Notaris, Brabantse Bellefleur en Early Victoria, en 12 perenrassen, waaronder de Beurré Alexander Lucas, Brederode en Clapp’s Favourite.. Met de bijdrage van Gravure’85 worden een aantal nieuwe bomen en een goede ladder aangeschaft.

Koffie drinken in de pauze.

Bij Gravure’85 doen we ons best om zo milieuvriendelijk mogelijk te produceren. We zijn lid van Blauwzaam en steunen elk jaar een goed doel rond het thema Natuur. In 2016 is dat vereniging de Bongerd, die in onze regio een hoogstamboomgaard onderhoudt.

Blije klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 290 recensies
Marja P.
1 jaar geleden
Regelmatig en snel contact en perfect uitgevoerde opdracht!
Reactie van de eigenaar:Fijn omdat te lezen Marja, de tevredenheid van de klant, is voor onze medewerkers altijd een stimulans om hun beste beentje voor te zetten.
ilse K.
5 maanden geleden
Prettig contact gehad, snelle en correcte levering. De Zechsal gegraveerde aluminium plaatjes voor op onze luxe houten voetenbaden zien er weer geweldig uit dankzij jullie! Ga zo door!
Reactie van de eigenaar:Dat gaan wij zeker proberen Ilse, wij maken deze Zechsal merklabels graag voor jullie, het is een heel mooi ontwerp. Groeten Ernst
douwe B.
1 jaar geleden
Reactie van de eigenaar:Bedankt Douwe, wij zijn jou graag van dienst.
De laatste blogs