Zoeken

Graveren van aangeleverde voorwerpen

Wil je zelf voorwerpen aanleveren om te laten graveren? Dat kan bij Gravure85. Je kunt bijvoorbeeld een logo, een schaalverdeling, een naam, een afbeelding of de datum van een jubileum laten graveren. Ook kan je RVS graveren.

Een paar voorbeelden van onze gravures op aangeleverde voorwerpen:

Zijn er ook voorwerpen die jullie niet graveren?

Jazeker. Onze graveermachines kennen technische beperkingen qua formaat, materiaal en tekening. Verder graveren we geen unieke stukken met een grote (emotionele) waarde. Dergelijke voorwerpen kun je beter met de hand laten graveren.

Ik denk erover om eigen voorwerpen te laten graveren, wat moet ik dan doen?

Het handigst is als je contact met ons opneemt. Dan hebben we een paar gegevens nodig, bijvoorbeeld:

Vooraf maken we altijd een testgravure, daarvoor hebben we een extra exemplaar van je voorwerp nodig. Verder is het handig om te weten dat het risico bij jullie blijft liggen. We werken altijd zorgvuldig, maar er kan toch wat misgaan.

close up van een rvs buis voorzien van een lasergravure
RVS - lasergraveren
Lasergravure van de naam van een bedrijf op metalen buizen
nor

Wil je meer weten over het graveren van aangeleverde voorwerpen?

Neem dan vrijblijvend contact op. Dan bekijken we samen wat er mogelijk is.

Blije klanten
Uitstekend
Gebaseerd op 263 recensies
Bernadine de Mooij-de V.
Wij zijn ontzettend blij met het gegraveerde brievenbusplaatje van Gravur85! De service was geweldig. Ze dachten echt mee om het ontwerp perfect af te stemmen. Heel fijn dat zelfs de ja/nee-sticker in de gravure is verwerkt. Daarnaast sluit de achtergrondkleur van het bordje precies aan bij het hout van de brievenbus. Snelle levering en topkwaliteit, echt een aanrader!

Familie de Mooij
Reactie van de eigenaar:Dank je wel Bernadine, fijn om iets moois te mogen maken voor iemand en dan beloont te worden met zo'n positieve review. Iedereen blij.
Martine G.
Vandaag gedenkplaat binnen gekregen, het is prachtig geworden. Superfijn contact gehad vooraf, en Ernst heeft echt fijn meegedacht voor de uitvoering . Top!!!!
Reactie van de eigenaar:Ik wordt er bijna verlegen van Martine, van jouw lovende woorden. Fijn dat jij tevreden bent. Een gedenkplaat luistert zo nauw. De plaat moet zo goed aansluiten bij de wensen van de nabestaanden, goed overleg en contact zijn dan heel belangrijk. Dat geldt aan onze kant, maar ook aan jouw kant. Groeten Ernst
Caroline H.
Uitstekende service, hele snelle, duidelijke communicatie en een prachtig resultaat.
Reactie van de eigenaar:Dank je wel Caroline, een review zoals die van jou, is voor onze medewerkers altijd een stimulans om als het kan de verwachtingen van de klant te overtreffen.
De laatste blogs