Zoeken
Aluminium plaquette met 1 miljoen lijntjes

Aluminium Plaquette met 1 Miljoen Lijntjes

Voor de Wereldhavendagen vroeg ZHD Stevedores ons om een plaquette te maken. Geen gemakkelijke opgave: een drijvende kraan van 56 meter terugbrengen naar een vlak van maximaal 70 cm breed. Graveren is de kunst van vereenvoudigen. Alle overbodige details weglaten en toch de essentie behouden. Dit betekende dat wij een groot deel van de lijnen moesten verwijderen zonder de uitstraling en de herkenbaarheid te verliezen

Aluminium Plaquette Kraan met freesgravure

Aluminium plaquette: 30 uur op de machine

De uiteindelijke plaquette bestaat uit meer dan 1 miljoen lijntjes en heeft ruim 30 uur op onze machine gestaan.
Er is gekozen voor aluminium: een goedkoper en minder kwetsbaar alternatief voor messing. Met een frees zijn de contouren van de floating crane en de teksten aangebracht. Na het graveren is de plaquette ingelakt met verschillende kleuren verf, waardoor de lijntekening en de logo’s echt tot leven kwamen. De plaquette was bedoeld als blikvanger tijdens de Wereldhavendagen. Maar het resultaat viel zó in de smaak dat er nog een tweede exemplaar werd besteld. De eerste ging naar partner Liebherr, de tweede kreeg een plek op het kantoor van ZHD Stevedores.

Tevreden klanten
Uitstekend
5.0
Gebaseerd op 282 recensies
joris van S.
3 maanden geleden
Voor de receptie balie hebben wij een nieuwe frontplaat laten ontwerpen. Dankzij de professionele medewerking met Astrid Reparon hebben wij nu een mooi RVS paneel met de frees verdiept en gegraveerd verkregen.
Reactie van de eigenaar:Beste Joris, mede namens Astrid hartelijk dank voor deze lovende woorden en de prettige samenwerking. Hopelijk zullen jullie lang plezier hebben van het nieuwe bedieningspaneel.
Piet A.
5 maanden geleden
Met Gravure 85 hebben we , voor de tweede keer, zeer positieve ervaringen. Snelle reactie op bestelling, nette voorvertoning hoe het er uit ziet en prima aflevering in de juiste verpakking. echt prima.
Reactie van de eigenaar:Graag gedaan Piet, wij zijn zelf altijd weer blij als wij zo'n mooie gegraveerde vlinder aan een klant kunnen leveren. Een vlinder of een vogel, het zijn universele symbolen die vaak bij een graf of gedenkplek worden geplaatst als uiting van verdriet en leegte omdat die ander is weggevlogen. Als dezelfde klant later weer een vlinder bij ons besteld, dan hebben wij het blijkbaar goed gedaan.
M E.
9 maanden geleden
Een prachtige gedenkplaat gemaakt, ter nagedachtenis aan n verloren vriend. Topkwaliteit en erg mooi gedaan, dank ervoor
Reactie van de eigenaar:Bedankt voor jouw review Martin, fijn dat jij tevreden bent en de dames nog meer. Een gedenkteken is altijd heel persoonlijk. Soms kan iets wat de 1 heel mooi vindt door een ander helemaal niet mooi gevonden worden. Maar gelukkig waren de dames er blij mee. Groeten Ernst Hendriks

Offerte aanvragen

Benieuwd naar de mogelijkheden en prijzen? Stuur ons een mail of vul het aanvraagformulier in, dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op.

Medewerkster van Gravure85 kijk vrolijk en trots bij het inlakken van een bedrijfsbord